Your browser does not support Java Script, please enable Java Script.
Practice Maths - Maths9.com
Problems Attempted
00
Time
00
HR
00
MIN
00
SEC
Practice Score out of 100
00
Find the unit price.

Rs 75 for 5 pens = Rs ______  per pen






You did not choose an answer. Are you sure you want to submit?