Your browser does not support Java Script, please enable Java Script.
Practice Maths - Maths9.com
Problems Attempted
00
Time
00
HR
00
MIN
00
SEC
Practice Score out of 100
00

A dozen of apples and a dozen of mangoes cost Rs. 96 and Rs. 84 respectively. How much is the total cost?
 





You did not choose an answer. Are you sure you want to submit?